BZG03C68-HM3-18
MFR.Part #
BZG03C68-HM3-18
JLCPCB Part #
C6475047
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 1uA@51V 68V 80Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS