CMF6047K000JHBF
MFR.Part #
CMF6047K000JHBF
JLCPCB Part #
C1420577
Description
-55℃~+175℃ 1W 47kΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors