RN60C4422FB14
MFR.Part #
RN60C4422FB14
JLCPCB Part #
C3439574
Description
-65℃~+175℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors