RN60C4353DB14
MFR.Part #
RN60C4353DB14
JLCPCB Part #
C1400833
Description
-65℃~+175℃ 250mW 435kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors