RN60C1453DB14
MFR.Part #
RN60C1453DB14
JLCPCB Part #
C1418415
Description
-65℃~+175℃ 145kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors