RN60E2373FRSL
MFR.Part #
RN60E2373FRSL
JLCPCB Part #
C1802040
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors