RN60C1273BRE6
MFR.Part #
RN60C1273BRE6
JLCPCB Part #
C1785339
Description
-65℃~+175℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors