MAL250035332E3
MFR.Part #
MAL250035332E3
JLCPCB Part #
C3812452
Package
Bolt,D65xL105.8mm
Description
-40℃~+85℃ 105.8mm 14.685A@10kHz 28.5mm 3300uF 33mΩ@100Hz 350V 5000hrs@85℃ 65mm ±20% 螺栓,D65xL105.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS