RN60C3922BRSL
MFR.Part #
RN60C3922BRSL
JLCPCB Part #
C1798623
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors