Y09262R00000A13L
MFR.Part #
Y09262R00000A13L
JLCPCB Part #
C3457699
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors