RN60C3922FRSL
MFR.Part #
RN60C3922FRSL
JLCPCB Part #
C1785885
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors