RN60C2372FB14
MFR.Part #
RN60C2372FB14
JLCPCB Part #
C1417438
Description
-65℃~+175℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors