RN60C3921BRSL
MFR.Part #
RN60C3921BRSL
JLCPCB Part #
C3555744
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors