RN60C2400BBSL
MFR.Part #
RN60C2400BBSL
JLCPCB Part #
C1429086
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors