RN60C2400DBSL
MFR.Part #
RN60C2400DBSL
JLCPCB Part #
C3563626
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors