Y145313K0000A0L
MFR.Part #
Y145313K0000A0L
JLCPCB Part #
C1477108
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors