RN60C2400BB14
MFR.Part #
RN60C2400BB14
JLCPCB Part #
C3433171
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors