CMF6011K800BEBF
MFR.Part #
CMF6011K800BEBF
JLCPCB Part #
C1422347
Description
-55℃~+175℃ 11.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors