BFC233862393
MFR.Part #
BFC233862393
JLCPCB Part #
C3298301
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 39nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS