TNPW060317K8BXEN
MFR.Part #
TNPW060317K8BXEN
JLCPCB Part #
C4213252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS