RN60C1692FB14
MFR.Part #
RN60C1692FB14
JLCPCB Part #
C1416974
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors