RN60C2322DRE6
MFR.Part #
RN60C2322DRE6
JLCPCB Part #
C1779297
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors