ERL2039R000GKEA500
MFR.Part #
ERL2039R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3401993
Description
-65℃~+175℃ 39Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors