RN60C2322FRE6
MFR.Part #
RN60C2322FRE6
JLCPCB Part #
C5732735
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors