RN60E50R0BR36
MFR.Part #
RN60E50R0BR36
JLCPCB Part #
C3573898
Description
-65℃~+175℃ 250mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors