RN60C2302DRE6
MFR.Part #
RN60C2302DRE6
JLCPCB Part #
C1779228
Description
-65℃~+175℃ 23kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors