RN65C54R9FRE6
MFR.Part #
RN65C54R9FRE6
JLCPCB Part #
C1788699
Description
-65℃~+175℃ 500mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors