RN55D3571FRE6
MFR.Part #
RN55D3571FRE6
JLCPCB Part #
C3520322
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors