RN60C2103BRE6
MFR.Part #
RN60C2103BRE6
JLCPCB Part #
C3530513
Description
-65℃~+175℃ 210kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors