CRCW2512270RJNEG
MFR.Part #
CRCW2512270RJNEG
JLCPCB Part #
C2074738
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS