RN60C8532FRE6
MFR.Part #
RN60C8532FRE6
JLCPCB Part #
C3414524
Description
-65℃~+175℃ 250mW 85.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors