RN60C3971DRE6
MFR.Part #
RN60C3971DRE6
JLCPCB Part #
C1781120
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.97kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors