RN60C1800DRSL
MFR.Part #
RN60C1800DRSL
JLCPCB Part #
C1789549
Description
-65℃~+175℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors