RN60C2432CB14
MFR.Part #
RN60C2432CB14
JLCPCB Part #
C1417862
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors