RN55D1150FRE6
MFR.Part #
RN55D1150FRE6
JLCPCB Part #
C3363775
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors