RN60C1820DRSL
MFR.Part #
RN60C1820DRSL
JLCPCB Part #
C1791890
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors