RN60C1470FBSL
MFR.Part #
RN60C1470FBSL
JLCPCB Part #
C1429529
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors