RN50E1102DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E1102DBSL
JLCPCB Part #
C3374983
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors