RNC60H8062FSRE7
MFR.Part #
RNC60H8062FSRE7
JLCPCB Part #
C3552958
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors