RN60C8250DRE6
MFR.Part #
RN60C8250DRE6
JLCPCB Part #
C1779161
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors