RN60D1470FBSL
MFR.Part #
RN60D1470FBSL
JLCPCB Part #
C1428989
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors