RN60C1074FRE6
MFR.Part #
RN60C1074FRE6
JLCPCB Part #
C1798856
Description
-65℃~+175℃ 1.07MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors