RL07S114JRSL
MFR.Part #
RL07S114JRSL
JLCPCB Part #
C1824480
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors