MAL209356221E3
MFR.Part #
MAL209356221E3
JLCPCB Part #
C1607523
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 1.46A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 22mm 400V 42mm 680mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS