Y1630220R000Q9W
MFR.Part #
Y1630220R000Q9W
JLCPCB Part #
C4232667
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS