RN55E6571BRSL
MFR.Part #
RN55E6571BRSL
JLCPCB Part #
C1804623
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.57kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors