RN55E3571BRSL
MFR.Part #
RN55E3571BRSL
JLCPCB Part #
C3549340
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors