RN55C1050BBSL
MFR.Part #
RN55C1050BBSL
JLCPCB Part #
C1425745
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors