RN55E6492FBSL
MFR.Part #
RN55E6492FBSL
JLCPCB Part #
C1432725
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors