RN55E5492FBSL
MFR.Part #
RN55E5492FBSL
JLCPCB Part #
C3420806
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors